Motociklu tīrīšana

Mazgāšana ar tvaiku ļauj viegli sasniegt pat grūti pieejamas vietas

Spēcīga karstā tvaika plūsma efektīvi iedarbojās, iesūcoties caur visām iespējamām pusēm, viegli apiet tai uzliktos konstruktīvos šķēršļus. Motocikla ārējā uzbūve ir nesalīdzināma ar automobiļa plūdlīnijām, un visas motocikla sastāvdaļas un mezgli ir pēc būtības izvietoti uz konstrukcijas rāmja virsmas, rezultātā to sarežģītā forma un reljefs būtiski apgrūtina mazgātāja darbu. Tomēr tas neattiecas uz tvaika apstrādi. Jaunā tehnoloģija nodrošina pilnvērtīgu mazgāšanu un tīrīšanu pat vissarežģītākajiem Jūsu motocikla mezgliem un agregātiem.

Delikāta un saudzīga attieksme pret Jūsu tehniku

Atšķirībā no augstspiediena mazgātavām, kuras visbiežāk tiek izmantotas šādas tehnikas mazgāšanai, tvaika tīrītājs nerada lielas slodzes uz motocikla detaļām, trosītēm un caurulītēm. Šādas tīrīšanas rezultātā ir ļoti sarežģīti vai pat gandrīz neiespējami sabojāt kādu detaļu vai arī salauzt to. Netīrumi tiek delikāti samīkstināti ar tvaika iedarbību un noņemti bez īpašu pūļu pieņemšanas pateicoties tvaika spiediena iedarbībai. Hromētās detaļās spīdēs kā jaunas, plastmasa un krāsa atgriezīs sev sākotnējo skaisto spīdumu, bez jebkādiem skrāpējumiem un krāsas izdegšanas. Kā arī šāda tvaika tīrīšana izslēdz spēka agregāta elektrisko komponentu ķēdes īssavienojuma iespēju.

Motociklu tvaika mazgāšana – kompleksais risinājums

Visbiežāk notiek visa motocikla korpusa tīrīšana uzreiz – gan sēdekļu, gan arī dzinēju, riteņu, disku un citu motocikla daļu un mezglu. Šeit tvaika mazgāšanai ir iespēja izrādīt savas vislabākās īpašības, jo šī metode vienlīdz labi derēs visiem virsmas veidiem – gan metālam, gan arī plastmasai, gumijai, mākslīgajai ādai, stiklam. Karsts tvaiks bez specifisko papildkomponentu palīdzības attīra gan līdzenās un gludas, gan arī nelīdzenās virsmas.