Dzinēja tīrīšana ar tvaiku

Daži piemēri mūsu pakalpojumam:

                                                                                                                
BMW X5
Audi A8
Cadillac escalade
BMW 330
CITI

Tīrīšana ar tvaiku – mūsdienīga metode dzinēja ģenerālajai tīrīšanai

Dzinēja tīrīšana var kļūt par patiesu galvassāpi, jo šis agregāts ir sarežģītu vadu, cilindru un detaļu sakopojums, kuru tīrīšanai tradicionālā veidā būtu nepieciešams patērēt vairākas stundas. Bet mazgāšana ar tvaiku viegli atrisinās šādu laika šķērdēšanas problēmu. Karsta tvaika strūkla, kas izlido no tīrīšanas ierīces ar 8 atmosfēru spiedienu, viegli iedarbojās uz pat visgrūtāk sasniedzamām vietām, bez problēmām pārvarot jebkurus šķēršļus, tajā pat laikā delikāti izmazgājot dzinēja caurules un vadus, kuri tradicionālās mazgāšanas laikā varētu būt bojāti ar vienu neveiklu kustību. Tvaika tīrīšanas gaitā nerodas nekādu lielu tekošās netīrās ūdens plūsmu, kuri varētu iekļūt tehnoloģiskās atverēs vai arī iedarboties uz elektriskajiem kontaktiem, tāpēc šāds tīrīšanas veids ir jo vēl vairāk kā drošs gan pašam auto, gan arī mazgātājam. Tvaiki viegli “izpūš” netīrumus no visām atverēm un slēptajiem stūrīšiem, neatstājot pēc sevis neviena lieka mitruma piliena.

Mazgāšana ar tvaiku ļauj tikt vaļā no sarežģītākajiem un noturīgajiem piesārņojuma veidiem

Tvaikam, salīdzinājumā ar ūdeni, piemīt aktīvāka struktūra, tāpēc tas bez aktīvo vielu palīdzības spēj veiksmīgi iznīcināt un noņemt netīrumus uz darba virsmas, iznīcinot pat vecus netīrumus, tādus kā smēreļļas paliekas, degvielas traipus utt. Pēc tādas apstrādes Jūsu dzinējs spīdēs kā jauns!

Taupīgi, gudri, ātri un droši!

Līdz ar augsto kvalitāti, kuru nodrošina mazgāšana ar tvaiku, šis process prasa ievērojami mazāk laika, tāpēc Jūs saņemsiet atpakaļ savu auto tīru un uzkoptu auto ātri un bez ilgas gaidīšanas. Kā arī vērts atzīmēt, ka šis veids cenas ziņā ir lētāks un daudz saudzīgāks pret apkārtējo vidi salīdzinājumā ar standartiem mazgāšanas veidiem un metodēm.