Radiatoru tīrīšana

piemērs 1
 piemērs 2

Radiators ir auto svarīgākā detaļā, no kuras pareizās funkcionēšanas ir atkarīga dzinēja funkcionēšana un tā ekonomiskums. Un līdz ar to radiators arī ir auto spēka agregāta sastāvdaļā, kura visaktīvāk atrodas kontaktā ar ārējo vidi, jo kustības laikā caur radiatoru iziet milzīgs dzesēšanās gaisa masas apjoms. Tas veicina ātru radiatora piesārņojumu, kas negatīvi ietekmē tā pamatfunkciju izpildi.

Tīrīšana ar tvaiku – un nekādu vairs galvassāpju ar radiatora tīrīšanu!

Radiatora mazgāšana tradicionālos veidos var kļūt par īstu mocību, jo šī detaļa ir īsts dzesēšanās cauruļu kamols, starp kura caurulēm reizēm ir grūti iebāzt pirkstu, nerunājot jau par pilnvērtīgu netīrumu noņemšanu. Tomēr tvaika tīrīšana viegli tiek galā ar šo problēmu! Savā gāzveida stāvoklī tvaiki brīvi nokļūst starp radiatora šūnām, sasniedzot tā slēptākus nostūrus. Turklāt tīrīšanas procesa laikā nav nepieciešams veikt pilnu radiatora demontāžu, to ir iespējams sekmīgi izmazgāt pašā automobilī.

Karsts tvaiks – delikāta radiatora tīrīšana!

Lielākajai daļai automobiļu modeļu radiators ir ierīce, kas konceptuāli sastāv no liela daudzuma īpaši plānu siltumvadītāja plāksnīšu, kuras ir iespējams viegli salocīt vai citādā veidā sabojāt mazgāšanas laikā, kas negatīvi ietekmēs to efektivitāti. Mazgāšana ar tvaiku notiek ārkārtīgi delikāti, kad karsta un mitra gaisa strūkla akurāti appūš šis plāksnes, nebojājot un nedeformējot tās. Jūsu radiators tiks pilnībā attīrīts un saglabās visas savas darba īpašības, pat ja tajā ir lobētie posmi – karsta tvaika tīrīšanas metode nodrošina lobēšanas šuvju un aizlāpu neaizskaramību.

Mūsdienīgs tīrīšanas veids – taupa Jūsu laiku!

Šī tīrīšanas metode prasa minimālu laika, enerģijas un ūdens patēriņu, ļaujot notīrīt visus netīrumus un putekļus no Jūsu radiatora, kas uzlabot tā ventilāciju un siltuma atdošanas spējas. Bet pateicoties laika zaudējumu mazinājumam, kas parasti bija nepieciešama radiatora iekārtas demontāžai un atkārtotam uzstādījumam, Jums vairs nebūt nepieciešams atstāt savu auto uz ilgi laiku, kad tam tiek veikta radiatora tīrīšana.