Ēku fasādes un izkārtnes

Mūsu uzņēmums veic skatlogu, fasāžu, degvielas uzpildes staciju kompleksu, logu, izkārtņu, rādītāju un citu reklāmas objektu un konstrukciju mazgāšanu.

Fasādes tīrīšana ar tvaiku zem augsta spiediena ir augstākās efektivitātes un drošuma, kā arī videi draudzīga tīrīšanas metode. Tur, kur nepieciešama atmosfēras radīto nogulsnējumu attīrīšana bez liekiem putekļiem, dubļiem un papildus radītiem atkritumiem – augsta spiediena tvaika tīrīšanas metode ir neaizvietojams instruments. Pašlaik vienīgais šis metode trūkums ir tajā, ka maksimālais iespējamais šļūtenes garums šodien ir 20 metru.

Ēku fasāžu attīrīšana ar augsta spiediena tvaika aparātu izmantošanu un sausā tvaika funkciju spēj atgriezt ēkām un būvēm to pievilcīgo ārējo izskatu, gluži kā jaunu, bez papildus kosmētiskā remonta veikšanas un dažos gadījumos mūsu sasniegti rezultāti būtiski pārsniedza pasūtītāju visdrošākās ilgas un vēlmes.

Laika gaitā reklāmas stendi un izkārtnes zaudē savu ārējo izskatu un pievilcību. Ja nerūpēties vai nepienācīgi rūpēties par reklāmas stendu tīrību, darot to regulāri, tad laika gaitā reklāma sāk bālēt un izskatās vairs ne tik spodra un uzmanību piesaistoša kā bija iepriekš, kas nozīmē to, ka tā zaudē savas reklāmas funkcijas.

Lai ārējā reklāma nezaudētu savu pievilcību un turpinātu darboties pienācīgā veidā, ne retāk kā divās reizēs gadā ir nepieciešams veikt tās mazgāšanu un attīrīšanu visām stendu un izkārtņu virsmām, gan ārējām, gan iekšējām.

Mūsu kompānija iesaka apvienot reklāmas objektu mazgāšanu ar ēku logu un fasāžu mazgāšanu.

Mūsu kompānijas rīcībā esošās mūsdienu tehnoloģijas ļauj mums veikt dažādas sarežģītības pakāpes darbu veikšanu gandrīz jebkuros laika apstākļos un dažādos augstumos.