Mūsdienīga salona tīrīšana

Piemērs 1
Piemērs 2
piemērs 3
Piemērs 4Piemērs 5Piemērs 6
Piemērs 7Piemērs 8Piemērs 9


Katrs automobiļa īpašnieks un vadītājs lieliski zina, cik putekļu un sīko drupaču sakrājas salonā. Taču pavisam ne vienmēr drupačas var savākt ar putekļu sūcēju – drupaču daļa pielīp, un tikai mitrā uzkopšana un ķīmiskā tīrīšana ir spējīgas atdalīt netīrumus no paklāja un aizvākt no salona.

Lai cīnītos ar netīrumiem, ir jāzina, no kā tie sastāv. Gadījumu vairākumā tas ir izžuvušais šķidruma vai plāns tauku slānis, kuram klāt pielīp sīkas mehāniskās daļiņas. Putekļu sūcējs, likumsakarīgi, nevar tikt galā ar šo uzdevumu – likvidē daļiņas, bet atstāj „pamatni” – lipīgo virsmu, kurai tās pielipa. Noņemt lipīgos tauku pilienus no salona – lūk, apkopēja uzdevums.

Šī pamatne bieži kļūst par dzīves vietu un barības avotu lielākam slimību izraisošo baktēriju daudzumam.

Salona mazgāšana ar ūdeni – ar akvaputekļu sūcēju – veiksmīgs risinājums, bet ir nopietni elektronikas, ar kuru ir aprīkoti automobiļi, ierobežojumi, kontakts ar ūdeni ir kaitīgs.

Salona ķīmiskai tīrīšanai ir viena nepatīkama īpašība – ķīmisko vielu atlikumi paliek salonā un nosēžas uz ādas, un vadītāja un pasažiera plaušās. Bet, ja Jūsu mašīnā brauc Jūsu bērni? Vai ir veselīgi ieelpot viņiem ķīmiskās tīrīšanas atliekas?

Turklāt ir vajadzīgs būtiskais laiks – dažas stundas, lai salons apžūtu un varētu atkal lietot mašīnu.

Jauns risinājums, kas ļauj kvalitatīvi un ātri uzkopt, papildus nepiesārņojot automobiļa salonu ar ķīmiskām vielām, ir tvaiks, bet nav vienkārši tvaiks, bet tvaiks no profesionālā ģeneratora.

Kopš skolas laikiem visi atceras, ka tvaika molekulām ir augsta kinētiskā enerģija. Tieši šī enerģija aizvieto akvaputekļu sūcēja ķīmisko un mehānisko enerģiju. Šajā nolūkā, lai noņemtu netīrumus, ir jāsarauj molekulārās saites. Tvaika molekulu enerģija vislabāk tiek galā, neatstājot negatīvās sekas mitruma vai ķīmisko atlieku veidā. Mitruma saturs tvaikā sastāda procenta daļas, salīdzinot ar akvaputekļu sūcēju vai ķīmisko tīrīšanu, kas ļauj bez bailēm tīrīt jebkuru elektroniku visjaunākajos automobiļos.

Sterili tīri – „To, ko ārsts pierakstīja”

Baktērijas, saslimšanu avoti iet bojā, kad ir 95-97 Celsija grādu temperatūras. Esot šai temperatūrai, notiek olbaltumvielu sarecēšana. Šī temperatūra nogalina mikrobus bez ķīmiskās iedarbības. Tīrīšana ar sauso tvaiku ļauj veikt automobiļa salona virsmu sterilo apstrādi, neradot traipus, turklāt nogalinot kaitīgos mikroorganismus, kuru dzīvības procesu norises produktus ieelpo katrs, kas atrodas salonā. Tīrīšana ar tvaiku ļauj arī likvidēt baktērijas automobiļa ventilācijā, kur likvidēšana ir iespējama tikai ar gāzes palīdzību.

CENRĀDIS