Jahtu tīrīšana un apkope

Mūsdienīga laiva, kuteris vai jahta – gandrīz vienmēr atgādina īstās mājas uz ūdens, kas aprīkotas ar visām ierastām ērtībām. Bet lai nodrošinātu to, ka uz kuģa borta būs iespējams justies gluži kā mājās ir nepieciešams veikt periodiskās to tīrīšanas no netīrumiem un putekļiem, kas mēdz uzkrāties visās kuģa telpās un klājā. Laiks, kuru Jums būs nepieciešams pavadīt uz ūdens, dažreiz var ilgt ne vienu vien dienu, tāpēc jebkura veida traipi, nepatīkamais aromāts vai putekļi vispār nav pieņemami.

Tvaika tīrīšana – kvalitatīvais rezultāts īsā laika posmā

Dažāda veida virsmu tīrīšana ar karstu tvaiku neprasa kādas īpašās sarežģītas iekārtu sagatavošanas, gandrīz uzreiz pēc tīrīšanas procedūras materiāls būs gatavs lietošanai. Pat ja Jums būs daudz mīksto mēbeļu un tepiķu, laiks, kurš ir nepieciešams to izžūšanai arī būs visilgākā šis procedūras sastāvdaļa. Veicot tvaika mazgāšanu, procesa laikā netiek izmantoti jebkādi mazgāšanas līdzekļi, tai skaitā arī ar spēcīgiem aromatizētājiem, tāpēc pēc tīrīšanas Jums neradīsies nepieciešamība veikt ilglaicīgu kajīšu vedināšanu.

Visdažādākā veida virsu parocīga un viegla tīrīšana

Lai kādi materiāli nebūtu izmantoti Jūsu peldlīdzekļa konstrukcijā – metāls, plastmasa, polimēri, stikls, koks – sakarsētie tvaiki vienlīdz labi noņem netīrumus no jebkura tipa virsmas. Ūdens aktīvais gāzveida agregātstāvoklis ļauj tai viegli mīkstināt un izšķīdināt netīrumus gan uz glancētas pulētās virsmas, gan arī tādas, kura ir klāta ar sarežģītām struktūrām. Pat šķiedrainie ausuma materiāli ir lieliski pakļaujami šādai tīrīšanai.

Mazgāšana ar tvaiku – vienkārši un ekonomiski!

Tehnoloģija tiek realizēta diezgan kompaktās un ne pārāk jaudīgas ierīces veidā, kura ir viegli izmantojama pat uz neliela kutera klāja. Tā darbam ir nepieciešams neliels ūdens krājums, tādā veidā kutera vai kuģīša pilnīga tīrīšana izmaksās Jums lētāk kā tradicionālie sakopšanas pakalpojumi.