Grafiti tīrīšana ar tvaiku

piemērs 1
 

Ūdens tvaiks ir viens no spēcīgākajiem grafiti noņemšanas līdzekļiem. Tas var būt izmantots gan patstāvīgi, gan arī kompleksā ar iepriekšējo grafiti ķīmisko apstrādi.

Tvaika tīrīšanas priekšrocības:

Universālisms – der jebkuru ūdensizturīgu virsmu attīrīšanai;

Efektivitāte – nodrošina lielisku tīrīšanas kvalitāti;

Delikāta pieeja – neizdara abrazīvu efektu uz virsmu, tāpēc ir absolūti drošs līdzeklis jebkurām virsmām;

Draudzīgs videi – pateicoties tam, ka tīrīšanas laikā gandrīz netiek izmantoti nekādi ķīmiski līdzekļi, darba process neizdara kaitējumu nedz uz operatora veselību, nedz arī ietekmē dabu;

Ekonomiskums – zemi ekspluatācijas izdevumi un minimālais mazgāšanas līdzekļu izlietojums tīrīšanas laikā nodrošina zemās tīrīšanas procedūras izmaksas;

Ātrums – ergonomiskais aprīkojums, speciālie uzgaļi un sekundāro atkritumu neesamība ļauj veikt darba posma attīrīšanu īsā laika sprīdī.

Sausais tvaiks, kuru ģenerē tvaika ģenerators, satur ne vairāk par 10% ūdens savā sastāvā, tāpēc pēc tīrīšanas praktiski nepaliek neizlietotās ūdens. Tvaika iedarbība efektīvi saārda krāsas kārtu uz virsmas, tāpēc šī metode ir viena no efektīvākiem grafiti iznīcināšanā un sienu tīrīšanā. Abrazīvā efekta neesamība ir vēl viena tvaika tīrīšanas priekšrocība, kura ļauj būt drošam, ka virsma nebūs bojāta tīrīšanas gaitā.