izstāžu apkalpošana

Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu automobiļu un/vai citas tehnikas un/vai citāda veida aprīkojuma sagatavošanai un pavadīšanai visā izstādes perioda garumā.

Ja Jūsu profesionālā darbība tiešā vai netiešā veidā ir saistīta ar automobiļu rūpniecību, Jums ir acīmredzams, ka sava zīmola akciju izaugsmes veicināšanai un zīmola popularizēšanai lielu lomu spēlē PR-akcijas, kuras tiek organizētas augstākajā līmenī. Dabīgi, ka visa pasākuma garumā reklamējamam transportlīdzeklim ir jāizskatās nevainojami. Šāds rezultāts ir sasniedzams ar unikālu mazgāšanas metodi, kurā tiek izmantots karsts tvaiks. Kompaktie elektriskie tvaika ģeneratori ļauj veikt tīrīšanu uzreiz izstādes stendā tikai dažu minūšu laikā.

Šis mūsdienīgais aprīkojums piedāvā Jums iespēju ātri un kvalitatīvi, kā arī maksimāli efektīvi veikt pat visgrūtāk sasniedzamu vietu attīrīšanu no dažāda veida piesārņojuma un dezinficēt tos. Mēs neierobežojamies tikai ar automobiļu mazgāšanu, mums ir pieredze darbā ar kuteru, helikopteru, motociklu, darbagaldu un citu iekārtu tīrīšanas apkalpošanu.


Zvaniet !