Mobilais punkts

piemērs 1
Piemērs 2

Mazgāšana ar tvaiku sniedz iespēju realizēt unikālā pakalpojuma piedāvājumu – izbraukumu pie klienta pakalpojumu sniegšanai.

Nepieciešamībās gadījumā viss aprīkojums bez problēmām ietilpst aprīkotajā mobilajā mazgāšanas punktā, kura nelielais enerģijas patēriņa līmenis ļauj ātri un vienkārši ierīkot autonomo barošanu, tāpēc tagad mēs varam izmazgāt Jūsu auto pat tur, kur vispār nav elektrības.

Mazgāšana ar tvaiku – ātri un vienkārši!

Pateicoties tam, ka tvaika mazgāšanas tehniskais aprīkojums neieņem daudz vietas, pats tvaika mazgāšanas process ir realizējams pat visšaurākās un neērtās vietās. Tajā pat laikā tiek saglabāts augstākais iespējams izpildītā darba kvalitātes līmenis, Jūsu auto tiks rūpīgi attīrīts no dažāda veida piesārņojumiem un putekļiem, tā virsbūve atgriež savu spodru un tīru sākotnējo izskatu, salons tiek attīrīts no nepatīkamiem aromātiem un netīrumiem, bet dzinējs priecēs auto īpašnieku ar savām nospodrinātām detaļām. Auto tvaika tīrīšana aizņem pavisam nedaudz laika, mēs izpildīsim visu darbu kompleksu, kamēr Jūs varēsiet nobaudīt tējas vai kafijas tasīti, vai arī iepirkties.

Mazgājiet auto visur, kur Jums ir ērti

Auto mazgāšanu ar tvaiku ir iespējams veikt praktiski jebkurā Jums ērtajā vietā – garāžā, pagalmā, stāvvietā vai vienkārši ceļmalā. Mēs paņemsim līdzi visu nepieciešamo, ieskaitot ūdens rezervi, turklāt, šis tehnoloģijas sekmīgajam darbam ir nepieciešami tikai daži ūdens litri viena vieglā automobiļa atrīšanas veikšanai (precizējot, tas prasīs apmēram 4 litrus ūdens, kamēr parastā mazgāšana prasa 100-200 ūdens litru patēriņu).

Mazgāšana ar tvaiku – universālais pakalpojums ar daudzveidīgu pielietošanas perspektīvu

Šis pakalpojums ļaus ne tikai savest pienācīgā kārtībā Jūsu auto, bet ar tā palīdzību Jūs arī varat uzkopt savu garāžu, iztīrīt darbagaldu un citu industriālu aprīkojumu. Mobilajai tvaika mazgātavai ir vesela virkne priekšrocību, gan privātpersonām, gan arī darbnīcu, garāžu, autostāvvietu u.c. objektu īpašniekiem. Kā papildus priekšrocība ir minama tās mērena un pieejama cena.